Helikopteri Koruma Görevi
Savasoyunlari1.com'a hergün yeni savaş oyunları eklenmekte olup son çıkan savaş oyunları yanlız burada
Sponsor Bağlantı
Helikopteri Koruma Görevi Oyunları Oyna

Helikopteri Koruma Görevi oyunu oyna
Helikopteri Koruma Görevi Hakkında Açıklama
Kuzey Iraka giren birliklerimize atılan roket atar sonucu helikopterimiz düşmüştür.Düşen helikopterimize düşman askerleri yaklaşmakta sizin göreviniz helikopterimizi korumak.Oyun başlangıcında silahınızı seçin ve vurduğunuz peşmerge başına para alın.
Savaş Oyunları
Savaş Oyunun Adı: Helikopteri Koruma Görevi
Nasıl Oynanır: Kuzey Iraka giren birliklerimize atılan roket atar sonucu helikopterimiz düşmüştür.Düşen helikopterimize düşman askerleri yaklaşmakta sizin göreviniz helikopterimizi korumak.Oyun başlangıcında silahınızı seçin ve vurduğunuz peşmerge başına para alın.
Oynanma Sayısı: 100,695
Puanı: 0
Arkadasina Söyle
Sitene Ekle:
Eğer savaş oyunları ve strateji oyunları tarzı oyunları seviyorsanız sizlere internet dünyasında yer alan birbirinden güzel savaş oyunlarını günbegün eklemeye devam ediyoruz. İnternette bulunan milyonlarca flash oyundan sizlere en güzellerini Türkiye’nin savaş oyunları platformu olan savasoyunlari1.com da bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan oyunlar küçük yaştaki çocuklar için uygun değildir. Sitemize oyun eklerken ince eliyor sık dokuyoruz. Sizlerin değerli zamanlarını en güzel oyunları oynarken geçirmenizi sağlıyoruz. Yine bu tarz oyun seven arkadaşların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz silah oyunları ve araba oyunlarını da eklemeyi ihmal etmiyoruz. Tüm oyun severlere iyi eğlenceler dileriz.
Savaş Oyunları - Savaş Oyunu - Strateji Oyunları - Silah Oyunları

Tüm oyunların telif hakları sahiplerine aittir. Bütün hakları saklıdır.
Copyright © 2008 - 2012