Köyünü Kur ve Yönet
Savasoyunlari1.com'a hergün yeni savaş oyunları eklenmekte olup son çıkan savaş oyunları yanlız burada
Sponsor Bağlantı
Köyünü Kur ve Yönet Oyunları Oyna

Köyünü Kur ve Yönet oyunu oyna
Köyünü Kur ve Yönet Hakkında Açıklama
Müthiş bir strateji oyunu.Size oyun başlangıcında verilen köyü askeri alanda ve diğer alanlarda geliştirmeniz ve büyütmeniz gerekiyor ancak kçüçük bir sorunumuz var sizi gibi köyünü büyütmek isteyenler size savaş açıyor yada sizde komşu köylere savaş açmalısınız ki topraklarınız büyüsün nüfusunuz artsın.
Savaş Oyunları
Savaş Oyunun Adı: Köyünü Kur ve Yönet
Nasıl Oynanır: Müthiş bir strateji oyunu.Size oyun başlangıcında verilen köyü askeri alanda ve diğer alanlarda geliştirmeniz ve büyütmeniz gerekiyor ancak kçüçük bir sorunumuz var sizi gibi köyünü büyütmek isteyenler size savaş açıyor yada sizde komşu köylere savaş açmalısınız ki topraklarınız büyüsün nüfusunuz artsın.
Oynanma Sayısı: 17,584
Puanı: 0
Arkadasina Söyle
Sitene Ekle:
Eğer savaş oyunları ve strateji oyunları tarzı oyunları seviyorsanız sizlere internet dünyasında yer alan birbirinden güzel savaş oyunlarını günbegün eklemeye devam ediyoruz. İnternette bulunan milyonlarca flash oyundan sizlere en güzellerini Türkiye’nin savaş oyunları platformu olan savasoyunlari1.com da bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan oyunlar küçük yaştaki çocuklar için uygun değildir. Sitemize oyun eklerken ince eliyor sık dokuyoruz. Sizlerin değerli zamanlarını en güzel oyunları oynarken geçirmenizi sağlıyoruz. Yine bu tarz oyun seven arkadaşların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz silah oyunları ve araba oyunlarını da eklemeyi ihmal etmiyoruz. Tüm oyun severlere iyi eğlenceler dileriz.
Savaş Oyunları - Savaş Oyunu - Strateji Oyunları - Silah Oyunları

Tüm oyunların telif hakları sahiplerine aittir. Bütün hakları saklıdır.
Copyright © 2008 - 2012