Küçük Savaşçılar
Savasoyunlari1.com'a hergün yeni savaş oyunları eklenmekte olup son çıkan savaş oyunları yanlız burada
Sponsor Bağlantı
Küçük Savaşçılar Oyunları Oyna

Küçük Savaşçılar oyunu oyna
Küçük Savaşçılar Hakkında Açıklama
Bu ilginç oyun çok zevkli bir strateji oyunu.Düşmanıza küçük savaşçılarınızı atıyorsunuz önce hangi savaşçınızı yollamak istiyorsanız aşağıdan seçin hepsinin ayrı ayrı görevleri var.Sağlık durumu kafanızın üstünde yeşil olarak gözüküyor.Biz oynarken çok zevk aldık sizlerinde alacağını düşünüyoruz.İyi eğlenceler.
Savaş Oyunları
Savaş Oyunun Adı: Küçük Savaşçılar
Nasıl Oynanır: Bu ilginç oyun çok zevkli bir strateji oyunu.Düşmanıza küçük savaşçılarınızı atıyorsunuz önce hangi savaşçınızı yollamak istiyorsanız aşağıdan seçin hepsinin ayrı ayrı görevleri var.Sağlık durumu kafanızın üstünde yeşil olarak gözüküyor.Biz oynarken çok zevk aldık sizlerinde alacağını düşünüyoruz.İyi eğlenceler.
Oynanma Sayısı: 9,641
Puanı: 0
Arkadasina Söyle
Sitene Ekle:
Eğer savaş oyunları ve strateji oyunları tarzı oyunları seviyorsanız sizlere internet dünyasında yer alan birbirinden güzel savaş oyunlarını günbegün eklemeye devam ediyoruz. İnternette bulunan milyonlarca flash oyundan sizlere en güzellerini Türkiye’nin savaş oyunları platformu olan savasoyunlari1.com da bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan oyunlar küçük yaştaki çocuklar için uygun değildir. Sitemize oyun eklerken ince eliyor sık dokuyoruz. Sizlerin değerli zamanlarını en güzel oyunları oynarken geçirmenizi sağlıyoruz. Yine bu tarz oyun seven arkadaşların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz silah oyunları ve araba oyunlarını da eklemeyi ihmal etmiyoruz. Tüm oyun severlere iyi eğlenceler dileriz.
Savaş Oyunları - Savaş Oyunu - Strateji Oyunları - Silah Oyunları

Tüm oyunların telif hakları sahiplerine aittir. Bütün hakları saklıdır.
Copyright © 2008 - 2012